Utm Engine Hakkında

Laser eklemeli imalat yöntemi sayesinde bir yüzey/parça üzerine yeni bir form oluşturmak veya bir ürünü doğrudan üretmek mümkündür.

Praesent vestibulum dapibus nibh. Fusce fermentum. Fusce risus nisl, viverra et, tempor et, pretium in, sapien. Sed magna purus, fermentum eu, tincidunt eu, varius ut, felis. Fusce risus nisl, viverra et, tempor et, pretium in, sapien.

Phasellus accumsan cursus velit. Nam commodo suscipit quam. Aliquam eu nunc. Etiam vitae tortor. Phasellus gravida semper nisi. Aliquam eu nunc. Etiam vitae tortor. Phasellus gravida semper nisi. Aliquam eu nunc. Etiam vitae tortor. Phasellus gravida semper nisi.

 

İş Makineleri

İş makinesi motor bloklarının aşınan yüzeylerinin revizyonu, alt yaslanma ve üst yaslanma yüzeylerinde kademesi kalmamış blokların sıfır ölçüye getirilmesi, daha uzun çalışma saati elde etme amaçlı sıfır motorların yüzeylerinin kaplanması işlemlerinin laser cladding metoduyla gerçekleştirilmesi mümkündür. Ayrıca aşınma ve korozyona maruz kalan parçaların ömürlerinin arttırılması için süper alaşımlarla kaplamalar yapılabilmektedir. 
UTM Power tezgah parkuru, kaplama yapıldıktan sonra motorların finish ölçülerinde işlenmesine el verecek şekilde hazırlanmıştır.

Gemi Motorları

Gemi motor bloklarının aşınan yüzeylerinin revizyonu, alt yaslanma ve üst yaslanma yüzeylerinde kademesi kalmamış blokların sıfır ölçüye getirilmesi, daha uzun çalışma saati elde etme amaçlı sıfır motorların yüzeylerinin kaplanması işlemlerinin laser cladding metoduyla gerçekleştirilmesi mümkündür. Ayrıca aşınma ve korozyona maruz kalan parçaların ömürlerinin arttırılması için süper alaşımlarla kaplamalar yapılabilmektedir.
UTM Power tezgah parkuru, kaplama yapıldıktan sonra motorların finish ölçülerinde işlenmesine el verecek şekilde hazırlanmıştır. 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?